Fotoreportaż ze spotkania. Zdjęcia wykonał BeeN. Podziękowania za udostępnienie zdjęć.

Tuż po wejściu na sektor, ok. 15 minuta meczu.
Tuż po wejściu na sektor, ok. 15 minuta meczu. -- fot. BeeN

Młyn Lecha, teraz pod zegarem, kiedyś na zakolu.
Młyn Lecha, teraz pod zegarem, kiedyś na zakolu. -- fot. BeeN

Pierwsza groźna sytuacja dla Legii, po rzucie wolnym Muraś minimalnie mija się z piłką. -- fot. BeeN

Przed rozpoczęciem 2 połowy, Lech prezentuje swoją dużą flagę; widać 2 flagi ŁKS-u powieszone do góry nogami - według ŁKS-u były one zdobyte niehonorowo. -- fot. BeeN

Kilka minut po rozpoczęciu 2 połowy zabawa fajerwerkami na naszym sektorze, zero reakcji policji. -- fot. BeeN

81' i karny dla Lecha - początek końca tej drużyny, także w I lidze.
81' i karny dla Lecha - początek końca tej drużyny, także w I lidze. -- fot. BeeN

Radość w ich młynie po golu na 1:0.
Radość w ich młynie po golu na 1:0. -- fot. BeeN

Chwilowy smutek w naszym sektorze, nasi piłkarze już gotowi do ataku, Lech jeszcze świętuje. -- fot. BeeN

Karwan nam klaszcze po golu na 1:1.
Karwan nam klaszcze po golu na 1:1. -- fot. BeeN

Chwilę wcześniej padł gol dla Legii na 1:2, na zegarze jakiś marzyciel wystukal 2:1, tyle że dla Lecha, ale zaraz to zmieni. -- fot. BeeN

Ostatnie chwile i niemrawe ataki Lecha, cześć kibicow opuszca już przed końcem meczu trybuny. -- fot. BeeN

Koniec meczu i wielka radocha, zaraz piłkarze będa przybijać piątki; na pierwszym planie sygnet. -- fot. BeeN

Już po meczu, 1:2 dla Legii, młyn Lecha jeszcze zostaje. Od tej przegranej z Legią Lech spada do strefy spadkowej i już tam pozostaje. Pamietącie pyraki "gratulujemy v-ce mistrza"? Teraz my wam gratulujemy spadku, i pamiętajcie, kto się do tego przyczynił, dzieki komu się znaleźliście w strefie spadkowej...
Już po meczu, 1:2 dla Legii, młyn Lecha jeszcze zostaje. Od tej przegranej z Legią Lech spada do strefy spadkowej i już tam pozostaje. Pamietącie pyraki 'gratulujemy v-ce mistrza'? Teraz my wam gratulujemy spadku, i pamiętajcie, kto się do tego przyczynił, dzieki komu się znaleźliście w strefie spadkowej... -- fot. BeeN