Sobota, 4 marca 2000 godz. 12:00

ŁKS 1-1 Legia

Fotoreportaż ze spotkania. Zdjęcia wykonał BeeN. Ogromne podziękowania za udostępnienie zdjęć.


Pierwsze zdjęcie z meczu ćwiećfinałowego Pucharu Ligi 1999 z ŁKS-em. Mecz zremisowany 1:1. Tak słabej atmosfery w Łodzi dawno nie było, zawiedli zwłaszcza kibice ŁKS-u nie popisując się frekwencją.
Pierwsze zdjęcie z meczu ćwiećfinałowego Pucharu Ligi z ŁKS-em. Mecz zremisowany 1:1. Tak słabej atmosfery w Łodzi dawno nie było, zawiedli zwłaszcza kibice ŁKS-u nie popisując się frekwencją. -- fot. BeeN


Tuż przed meczem tak skromniutko wyglądała Galerka. Na szczęście doszło jeszcze kilku łódzkich kibiców, jednakże to już nie te mecze z ŁKS-em, co jeszcze 3 lata temu.
Tuż przed meczem tak skromniutko wyglądała Galerka. Na szczęście doszło jeszcze kilku łódzkich kibiców, jednakże to już nie te mecze z ŁKS-em, co jeszcze 3 lata temu. -- fot. BeeN


Jedna z wielu akcji Legii, tyle że nic z tego nie wynikało.
Jedna z wielu akcji Legii, tyle że nic z tego nie wynikało. -- fot. BeeN


Strzał z rzutu wolnego oddany przez Wyciszkiewicza. Piłka znajduje się właśnie nad murem, a żadnemu z naszych piłkarzy nie zechciało się podskoczyć. A szkoda, bo pilka trafi prosto do bramki i zrobi sie 1:1.
Strzał z rzutu wolnego oddany przez Wyciszkiewicza. Piłka znajduje się właśnie nad murem, a żadnemu z naszych piłkarzy nie zechciało się podskoczyć. A szkoda, bo pilka trafi prosto do bramki i zrobi sie 1:1. -- fot. BeeN


Mały dym na Galerze, psiarnia zrywa własnie flagi ŁKS-owi.
Mały dym na Galerze, psiarnia zrywa własnie flagi ŁKS-owi. -- fot. BeeN


Jak zwykle bez pomysłu wykonany rzut wolny przez Legię. Strzela Czereś i to z pola karnego. Na fotce panowie policjanci, którzy już do końca nam towarzyszyli.
Jak zwykle bez pomysłu wykonany rzut wolny przez Legię. Strzela Czereś i to z pola karnego. Na fotce panowie policjanci, którzy już do końca nam towarzyszyli. -- fot. BeeN© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.