Jaremkiewicz
Ancukiewicz
Sędzia główny

I znowu wygrana!

Nie zwalniają tempa koszykarze Legii. W sobotę w Bielsku Podlaskim podopieczni Roberta Chabelskiego pokonali gospodarzy 85-79. Pierwsza kwarta zakończyła się jednopunktowym prowadzeniem Legii 16-15. W drugiej obie drużyny zdobyły po 17 punktów. Fatalnie ułożyła się dla naszej drużyny trzecia część meczu. Legioniści przegrali ją 24-32 i przed czwartą kwartą przegrywali 64-57. Na szczęście w ostatnich 10 minutach "Wojskowi" zagrali świetnie zdobywając prawie dwa razy więcej punktów niż gospodarze i zanotowali szóste zwycięstwo z rzędu.

Autor: Woytek

Sinielnikow kontra Legia

W najbliższą sobotę koszykarze Legii zagrają spotkanie w Bielsku Podlaskim z miejscowym Turem. Trenerem rywala Legii jest jej były zawodnik, Andrzej Sinielnikow, który był obecny na niedzielnym meczu Legia - Siden. Przed własną publicznością Legia wysoko pokonała rywali z Podlasia. Czy podobnie będzie w sobotę? Tur wciąż walczy o utrzymanie i na 3 kolejki przed końcem zajmuje bezpieczne, dziewiąte miejsce. Spotkanie Tur - Legia rozpocznie się o godzinie 18.