Zalewski 5
Wróbel 5
Sędzia główny

Na równi pochyłej

Koszykarze Legii ponieśli czwartą porażkę z rzędu. Przed własną publicznością nie dali rady drużynie z Radomia. Od samego początku przyjezdni osiągnęli sporą przewagę, prowadząc nawet 11-0. Nasza drużyna seryjnie pudłowała za trzy punkty, a goście regularnie punktowali, do przerwy osiągając prawie 30-punktową przewagę. W trzeciej kwarcie jeszcze ją powiększyli i zryw legionistów na początku ostatniej odsłony, gdy zdobyli 15 punktów przy 2 oczkach radomian, na wiele się nie zdał. Za tydzień Legię czeka wyjazdowe spotkanie w Bielsku Podlaskim, które może mieć kluczowe znaczenie dla sytuacji w tabeli.

Dodatki

Zacząć wygrywać

Koszykarze Legii w najbliższą sobotę zagrają przedostatnie spotkanie przed własną publicznością. Rywalem naszej drużyny będzie Rosasport Radom, który w pierwszym spotkaniu dzięki fantastycznej czwartej kwarcie zwyciężył jednym punktem. Co ciekawe, radomianie w tamtym meczu po raz pierwszy na prowadzenie wyszli... na 4,5 sekundy przed końcem. Mamy nadzieję, że tym razem szczęście sprzyjać będzie legionistom. Do końca sezonu pozostały zaledwie 4 kolejki i nasz zespół musi zacząć wygrywać (ostatnie 3 zakończyły się porażkami) jeśli chce uniknąć degradacji. Mecz z Rosasportem rozpocznie się o godzinie 18 w hali przy Obrońców Tobruku. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy.