Opalski 0
Sieczek 0
Sędzia główny Jacek Dolski, Cezary Kurowski

Zabrakło niewiele

Koszykarze Legii po bardzo dobrym meczu przegrali wyjazdowe spotkanie z ŻTS-em Nowy Dwór Gdański 73-86. Legioniści zagrali bez swojego lidera, Łukasza Zajączkowskiego oraz nowych nabytków - Świecha i Łapińskiego. "Mimo to mecz przez trzy kwarty był bardzo wyrównany. Niestety za duża liczba indywidualnych błędów sprawiła, że gospodarze w ostatniej kwarcie osiągnęli przewagę i zwyciężyli" - mówi LegiaLive! trener "wojskowych", Robert Chabelski. Po trzech kwartach ŻTS prowadził zaledwie pięcioma punktami. Z powodu absencji paru zawodników, na parkiecie więcej czasu spędzili Konrad Opalski i Artur Grzejszczyk. Za tydzień Legia zagra w Warszawie z Sidenem Toruń.

Dodatki

Postawić trudne warunki

Przed koszykarzami Legii trudne, wyjazdowe spotkanie. W sobotę o godzinie 16 legioniści zagrają w Nowym Dworze Gdańskim z ŻTS-em, który ma na swoim koncie 10 zwycięstw. W pierwszym meczu w Warszawie zwyciężyli gracze ŻTS-u różnicą 20 punktów. W poprzednim sezonie to Legia wygrała oba spotkania. Liczymy, że nasz zespół postawi rywalowi trudne warunki. W ostatnim meczu ŻTS-u w Gniewkowie, najlepiej spisywali się Marek Urbaniak (center) i Paweł Pawłowski (silny skrzydłowy).
Spotkanie rozegrane zostanie w hali gimnazjum nr1, przy ulicy Szkolnej 3.