21. Andrzej Paszkiewicz 0
8. Grzegorz Malewski -
2. Marek Szumełda-Krzycki -
trener: Michał Spychała, as. Robert Chabelski
Sędzia główny Marek Czernek, Arkadiusz Wojna, Grzegorz Łata ; Komisarz: Wiesław Nowakowski

Dobra passa trwa!

Koszykarze Legii wygrali trzeci mecz z rzędu. Tym razem wyższość Zielonych Kanonierów musiała uznać drużyna GTK Gliwice. W pierwszej kwarcie goście osiągnęli 9-punktowe prowadzenie, a kolejne dwie kwarty były bardzo wyrównane. W ostatniej gospodarze zbliżyli się na 3 punkty, ale trafienia Wilczków i Andrzejewskiego zagwarantowały wygraną legionistom. Kolejny mecz Legia rozegra już w najbliższą sobotę w Radomiu.

Przedłużyć passę zwycięstw

Koszykarze Legii po dwóch wygranych w ostatnich meczach, w środę pojadą po kolejne ligowe punkty do Gliwic. Nasz zespół na wyjazdach może pochwalić się bilansem 3 wygranych i 3 porażek, podczas gdy gliwiczanie przed własną publicznością wygrali tylko dwa z pięciu spotkań. W minionym sezonie Legia po bardzo zaciętej końcówce wygrała w Gliwicach różnicą jednego punktu. Początek środowego spotkania o 18:00 w hali Łabędź, przy ulicy Partyzantów 25.