Łucka 0
Senski 0
Sędzia główny

Legia wykorzystała atut boiska

Koszykarze Legii są coraz bliżej awansu do drugiej rundy fazy play-off. Podopieczni Piotra Bakuna odnieśli przekonujące zwycięstwo nad Astorią Bydgoszcz i prowadzą już 2-0 w serii do trzech zwycięstw. Kluczowa dla losów spotkania była druga kwarta, po której gospodarze powiększyli przewagę do 14 punktów. Pozostałe 20 minut było już tylko sukcesywnemu odjeżdżaniu przeciwnikowi.
W zespole Legii prym wiódł Łukasz Wilczek, który rozdał 12 asyst. Po jego podaniach trafiali m.in. Tomasz Andrzejewski (19 pkt.), Adam Parzych czy Michał Aleksandrowicz (obaj po 15 pkt.).

Teraz rywalizacja przenosi się do Bydgoszczy. Głęboko wierzymy, że stołeczny zespół rozegra tylko jedno spotkanie na parkiecie Astorii.

Autor: Fumen