5. K. Kołcz -
13. G. Podulka -
Sędzia główny

Nerwówka

W meczu 12. kolejki I ligi koszykówki Legia wygrała na własnym parkiecie z GTK Gliwice 78-74. Była to trzecia kolejna wygrana legionistów. Wyniki kwart: 17-14, 20-12, 20-21, 21-27. Legioniści prowadzili od początku spotkania do samego końca, choć nerwowo zrobiło się w ostatniej minucie, kiedy to rywale doprowadzili do stanu 72-71. Później jednak musieli faulować by myśleć o wygranej, a gracze Piotra Bakuna nie pudłowali z rzutów osobistych.
Dzięki tej wygranej legioniści przesunęli się na 3. miejsce w tabeli wyprzedzając... gliwiczan. Obie ekipy mają bilans 8-4.