2. Jakub Fiszer 3 *
3. Wojciech Frąckowiak 2
4. Marcin Tomaszewski 0
15. Jakub Simon 0
Sędzia główny Jacek Dolski, Michał Kuzia, Robert Klukowski, Komisarz: Przemysław Lipka

Play-off: Srogi rewanż!

W drugim meczu 1. rundy play-off koszykarska Legia wygrała z Basketem Poznań 91-69. Wyniki poszczególnych kwart: 23-22, 23-16, 25-15, 20-16. Stan rywalizacji: 1-1. Na początku meczu kibice ze Śródmieścia Południowego zaprezentowali oprawę w ramach akcji Ultra Dzielnica. Video możecie obejrzeć poniżej. Trzecie spotkanie obu drużyn rozegrane zostanie za dwa tygodnie w Poznaniu.

Pierwsza kwarta kosztowała kibiców sporo nerwów, bo podopieczni Piotra Bakuna za łatwo pozwalali podchodzić rywalom pod kosz i wynik cały czas oscylował w okolicach remisu. Na szczęście legioniści otrząsnęli się w drugiej części drugiej kwarty i na przerwę schodzili prowadząc
8 punktami.

Trzecia część meczu przebiegała zdecydowanie pod dyktando gospodarzy. świetnie tego dnia za trzy punkty rzucał Kamil Sulima, który trafił aż 5 razy! Przed ostatnimi dziesięcioma minutami przewaga "Wojskowych" wynosiła już 18 punktów i nie mogło być mowy o powtórce z piątku.