14. Grzegorz Kulka 0
11. Jure Skifić -
Sędzia główny Janusz Calik, Tomasz Trojanowski, Tomasz Tybor

Stal za mocna dla Legii

Koszykarze Legii wciąż czekają na pierwsze zwycięstwo w obecnym sezonie PLK. Tym razem podopieczni Piotra Bakuna nie dali rady Stali Ostrów Wielkopolski. Gospodarze dobrze zaczęli spotkanie wygrywając pierwszą kwartę 22-12. Jednak na drugą część to rywale wyszli na parkiet bardziej skoncentrowali. Robiąc "run" 17-2 nie tylko odrobili straty, ale również wypracowali sobie bezpieczną przewagę. W efekcie po dwóch kwartach na tablicy było 30-33. Kolejnych 10 minut było pod dyktando przyjezdnych, którzy mogli cieszyć się z 15-punktowego prowadzenia. I choć legioniści starali się odrobić straty, to Stal kontrolowała spotkanie już do samego końca.

Legioniści nie mają czasu na rozpamiętywanie kolejnej porażki. Już w najbliższą środę stołeczny zespół pojedzie do Słupska na potyczkę z Czarnymi.

Autor: Fumen