24. Kamil Sulima - 0
5. Michał Aleksandrowicz - 0
15. Adam Linowski - 0
20. Mateusz Jarmakowicz -
Sędzia główny Wojciech Liszka, Dariusz Lenczowski, Bartosz Puzoń | Komisarz: Leszek Rakoczy

Licznik bije dalej

W meczu 13. kolejki PLK koszykarze Legii Warszawa przegrali na wyjeździe z Miastem Szkła Krosno. W pierwszej części spotkania podopieczni Tane Spaseva prezentowali się dobrze i w pewnym momencie prowadzili nawet 13 punktami. Przed przerwą krośnianie zmniejszyli jednak stratę do 2 punktów. Od początku trzeciej kwarty gospodarze wyszli na prowadzenie i z minuty na minutę powiększali przewagę. Legioniści nie potrafili nawiązać wyrównanej walki i ostatecznie przegrali 13 punktami.

Kolejny mecz legioniści zagrają już w środę 3 stycznia w Radomiu.

Autor: Woytek

Próba bicia szkła

Czternasty mecz w sezonie podopieczni Tane Spaseva zagrają w Krośnie. W 2016 roku legioniści rywalizowali z Miastem Szkła o awans do PLK i wówczas górą była ekipa z Podkarpacia. "Wojskowi" jako jedyna drużyna ligi nie wygrała jeszcze meczu, a krośnianie mają na swoim koncie 4 wygrane w 12 rozegranych pojedynkach. Przed świętami Miasto Szkła zanotowalo ważną wygraną w Słupsku, a legioniści przegrali w Koszalinie.

Spotkanie w Krośnie zaplanowano na sobotę 30 grudnia na godzinę 18:00. Transmisja spotkania prowadzona będzie w serwisie emocje.tv.