Sezon 2021/2022 > Polska Liga Koszykówki

Wybierz rozgrywki:

 

1. kolejka
HydroTruck Radom 80-83 (28-15, 17-19, 17-18, 18-31) Czarni Słupsk
Start Lublin 64-75 (15-14, 18-22, 13-17, 18-22) Anwil Włocławek
Spójnia Stargard 75-81 (13-20, 23-8, 10-19, 20-19, d. 9-15) King Szczecin
GTK Gliwice 67-95 (19-29, 16-22, 21-25, 11-19) MKS Dąbrowa Górnicza
Trefl Sopot 89-91 (29-27, 15-23, 24-24, 21-17) Twarde Pierniki Toruń
Zastal Zielona Góra 81-71 (21-18, 19-25, 25-11, 16-17) Śląsk Wrocław
Stal Ostrów Wielkopolski 83-73 (20-17, 30-15, 15-21, 18-20) Astoria Bydgoszcz
2. kolejka
Czarni Słupsk 66-62 (14-18, 26-18, 7-11, 19-15) Start Lublin
King Szczecin 103-112 (33-20, 21-30, 23-26, 26-36) HydroTruck Radom
Arka Gdynia 74-97 (27-29, 12-25, 22-21, 13-22) Astoria Bydgoszcz
Anwil Włocławek 89-82 (22-26, 19-19, 24-16, 24-21) Zastal Zielona Góra
Trefl Sopot 91-68 (20-24, 24-15, 25-19, 22-10) GTK Gliwice
Stal Ostrów Wielkopolski 83-74 (23-20, 23-16, 22-14, 15-24) Śląsk Wrocław
Spójnia Stargard 75-71 (18-14, 18-21, 23-17, 16-19) MKS Dąbrowa Górnicza
3. kolejka
Zastal Zielona Góra 83-91 (22-18, 26-16, 13-31, 22-26) Czarni Słupsk
Stal Ostrów Wielkopolski 66-79 (20-19, 14-18, 14-20, 18-22) Anwil Włocławek
Spójnia Stargard 82-94 (20-30, 14-20, 26-19, 22-25) Trefl Sopot
Start Lublin 73-92 (19-16, 12-30, 26-20, 16-26) King Szczecin
HydroTruck Radom 75-78 (11-25, 22-19, 23-15, 19-19) MKS Dąbrowa Górnicza
Śląsk Wrocław 90-81 (17-22, 22-14, 24-20, 27-25) Astoria Bydgoszcz
Twarde Pierniki Toruń 83-75 (19-13, 26-20, 20-22, 18-20) Arka Gdynia
4. kolejka
King Szczecin 86-96 (18-24, 25-20, 23-17, 18-23, d. 2-12) Zastal Zielona Góra
Twarde Pierniki Toruń 99-85 (23-22, 29-25, 26-21, 21-17) GTK Gliwice
Anwil Włocławek 77-58 (23-14, 11-10, 21-16, 22-18) Astoria Bydgoszcz
Arka Gdynia 65-80 (17-15, 21-22, 11-22, 16-21) Śląsk Wrocław
Czarni Słupsk 88-80 (17-28, 20-20, 24-13, 27-19) Stal Ostrów Wielkopolski
MKS Dąbrowa Górnicza 94-101 (23-17, 17-14, 21-28, 22-24, d. 11-18) Start Lublin
Trefl Sopot 80-85 (21-26, 26-20, 22-16, 11-23) HydroTruck Radom
5. kolejka
Zastal Zielona Góra 91-79 (30-27, 14-21, 22-18, 25-13) MKS Dąbrowa Górnicza
Start Lublin 70-73 (17-18, 18-23, 13-19, 22-23) Trefl Sopot
Stal Ostrów Wielkopolski 84-74 (20-23, 22-13, 20-18, 22-20) King Szczecin
Twarde Pierniki Toruń 85-77 (22-11, 18-22, 28-18, 17-26) Spójnia Stargard
Astoria Bydgoszcz 86-82 (26-28, 16-19, 18-21, 26-14) Czarni Słupsk
Śląsk Wrocław 74-80 (20-13, 24-16, 12-18, 18-33) Anwil Włocławek
GTK Gliwice 72-73 (14-16, 21-23, 24-18, 13-16) Arka Gdynia
6. kolejka
Twarde Pierniki Toruń 82-85 (17-26, 22-18, 27-18, 16-23) HydroTruck Radom
GTK Gliwice 110-70 (29-16, 22-20, 30-16, 29-18) Spójnia Stargard
Trefl Sopot 93-89 (29-25, 18-28, 22-14, 24-22) Zastal Zielona Góra
Czarni Słupsk 89-79 (27-21, 21-19, 22-16, 19-23) Śląsk Wrocław
MKS Dąbrowa Górnicza 96-112 (26-39, 19-23, 23-28, 28-22) Stal Ostrów Wielkopolski
King Szczecin 81-71 (23-23, 20-24, 23-13, 15-11) Astoria Bydgoszcz
Arka Gdynia 78-83 (13-20, 24-16, 17-24, 24-23) Anwil Włocławek
7. kolejka
HydroTruck Radom 82-94 (18-22, 21-22, 17-21, 26-29) GTK Gliwice
King Szczecin 99-83 (26-16, 22-13, 32-29, 19-25) Śląsk Wrocław
Anwil Włocławek 75-80 (19-16, 17-26, 23-23, 16-15) Czarni Słupsk
Start Lublin 83-85 (27-13, 13-30, 20-25, 23-17) Twarde Pierniki Toruń
Spójnia Stargard 79-64 (24-24, 24-11, 19-14, 12-15) Arka Gdynia
Astoria Bydgoszcz 92-62 (22-21, 19-18, 31-13, 20-10) MKS Dąbrowa Górnicza
Stal Ostrów Wielkopolski 86-78 (16-26, 22-20, 25-15, 23-17) Trefl Sopot
8. kolejka
Arka Gdynia 59-87 (10-23, 12-22, 14-23, 23-19) Czarni Słupsk
Twarde Pierniki Toruń 95-77 (20-17, 28-23, 21-23, 26-14) Zastal Zielona Góra
Spójnia Stargard 80-73 (18-23, 19-18, 18-18, 25-14) HydroTruck Radom
Śląsk Wrocław 120-60 (25-13, 26-14, 25-10, 26-23) MKS Dąbrowa Górnicza
GTK Gliwice 73-76 (14-15, 25-25, 19-19, 15-17) Start Lublin
Trefl Sopot 81-86 (19-17, 18-13, 20-24, 15-18, d. 9-14) Astoria Bydgoszcz
Anwil Włocławek 80-89 (15-18, 18-23, 19-21, 28-27) King Szczecin
9. kolejka
Zastal Zielona Góra 102-82 (31-23, 29-19, 19-26, 23-14) GTK Gliwice
Start Lublin 82-97 (17-18, 17-21, 26-25, 22-33) Spójnia Stargard
HydroTruck Radom 85-91 (18-18, 26-26, 25-23, 16-24) Arka Gdynia
Śląsk Wrocław 77-67 (14-20, 19-18, 26-21, 18-8) Trefl Sopot
Twarde Pierniki Toruń 105-98 (21-23, 28-25, 29-26, 27-24) Stal Ostrów Wielkopolski
Anwil Włocławek 90-86 (15-24, 20-24, 28-19, 27-19) MKS Dąbrowa Górnicza
Czarni Słupsk 77-92 (16-26, 22-27, 24-15, 15-24) King Szczecin
10. kolejka
Spójnia Stargard 53-96 (16-25, 11-20, 16-20, 10-31) Zastal Zielona Góra
Arka Gdynia 89-65 (23-7, 17-28, 19-12, 30-18) King Szczecin
GTK Gliwice 70-122 (16-31, 27-36, 14-27, 13-28) Stal Ostrów Wielkopolski
Twarde Pierniki Toruń 102-86 (26-18, 28-23, 23-29, 25-16) Astoria Bydgoszcz
MKS Dąbrowa Górnicza 82-97 (20-21, 20-29, 18-20, 24-27) Czarni Słupsk
Anwil Włocławek 81-61 (18-21, 17-16, 18-18, 28-6) Trefl Sopot
HydroTruck Radom 65-70 (23-25, 8-20, 15-15, 19-10) Start Lublin
11. kolejka
HydroTruck Radom 89-92 (19-25, 19-15, 31-14, 12-27, d. 8-11) Zastal Zielona Góra
Śląsk Wrocław 68-70 (24-18, 14-19, 20-15, 10-18) Twarde Pierniki Toruń
Astoria Bydgoszcz 94-71 (29-16, 19-20, 23-19, 23-16) GTK Gliwice
King Szczecin 83-102 (18-20, 22-18, 23-30, 20-34) MKS Dąbrowa Górnicza
Arka Gdynia 78-66 (17-17, 22-15, 25-18, 14-16) Start Lublin
Stal Ostrów Wielkopolski 91-82 (24-26, 24-16, 23-16, 20-24) Spójnia Stargard
Czarni Słupsk 73-66 (15-17, 19-13, 20-12, 19-24) Trefl Sopot
12. kolejka
Arka Gdynia 81-80 (19-26, 20-14, 21-8, 21-32) MKS Dąbrowa Górnicza
Start Lublin 73-99 (13-20, 19-32, 18-19, 23-28) Zastal Zielona Góra
Twarde Pierniki Toruń 84-92 (24-11, 17-26, 10-22, 33-33) Anwil Włocławek
Trefl Sopot 69-61 (17-20, 19-9, 17-17, 16-15) King Szczecin
Śląsk Wrocław 106-74 (20-11, 33-12, 26-23, 27-28) GTK Gliwice
HydroTruck Radom 83-78 (26-20, 19-22, 20-14, 18-22) Stal Ostrów Wielkopolski
Spójnia Stargard 89-86 (20-20, 23-15, 23-27, 23-24) Astoria Bydgoszcz
13. kolejka
Start Lublin 77-88 (19-18, 24-30, 24-14, 10-26) Stal Ostrów Wielkopolski
Arka Gdynia 73-83 (15-25, 17-20, 20-19, 21-19) Zastal Zielona Góra
Śląsk Wrocław 105-90 (37-23, 27-23, 18-20, 23-24) Spójnia Stargard
Trefl Sopot 86-70 (21-14, 25-24, 21-16, 19-16) MKS Dąbrowa Górnicza
Czarni Słupsk 77-94 (17-20, 16-19, 30-31, 14-24) Twarde Pierniki Toruń
Anwil Włocławek 95-71 (21-17, 30-15, 27-18, 17-21) GTK Gliwice
Astoria Bydgoszcz 76-73 (17-13, 25-26, 14-19, 20-15) HydroTruck Radom
14. kolejka
Stal Ostrów Wielkopolski 105-98 (34-23, 22-30, 29-18, 20-27) Zastal Zielona Góra
Twarde Pierniki Toruń 76-69 (20-14, 18-15, 16-22, 22-18) King Szczecin
Start Lublin 73-80 (15-24, 20-23, 15-12, 23-21) Astoria Bydgoszcz
Spójnia Stargard 95-87 (23-24, 16-19, 23-20, 33-24) Anwil Włocławek
Trefl Sopot 58-72 (20-20, 18-14, 12-17, 8-21) Arka Gdynia
HydroTruck Radom 64-67 (12-15, 23-21, 13-12, 16-19) Śląsk Wrocław
Czarni Słupsk 84-74 (24-13, 15-21, 26-22, 19-18) GTK Gliwice
15. kolejka
King Szczecin 93-82 (23-26, 29-17, 23-15, 18-24) GTK Gliwice
Astoria Bydgoszcz 106-88 (27-28, 23-20, 29-25, 27-15) Zastal Zielona Góra
Stal Ostrów Wielkopolski 98-75 (18-20, 25-21, 26-16, 29-18) Arka Gdynia
Anwil Włocławek 93-79 (15-21, 24-23, 26-18, 28-17) HydroTruck Radom
Czarni Słupsk 68-66 (21-12, 13-18, 18-18, 16-18) Spójnia Stargard
Śląsk Wrocław 84-76 (23-17, 17-26, 23-13, 21-20) Start Lublin
MKS Dąbrowa Górnicza 98-92 (26-15, 26-23, 20-26, 26-28) Twarde Pierniki Toruń
16. kolejka
Twarde Pierniki Toruń 73-92 (24-22, 15-25, 24-28, 10-17) Trefl Sopot
MKS Dąbrowa Górnicza 101-92 (29-26, 17-24, 24-18, 31-24) GTK Gliwice
Anwil Włocławek 90-81 (23-14, 17-28, 22-20, 28-19) Start Lublin
Czarni Słupsk 86-82 (16-23, 22-25, 25-15, 23-19) HydroTruck Radom
King Szczecin 93-81 (32-17, 19-31, 21-20, 21-13) Spójnia Stargard
Śląsk Wrocław 85-88 (33-24, 18-20, 14-26, 16-11, d. 4-7) Zastal Zielona Góra
Astoria Bydgoszcz 83-86 (25-27, 19-16, 16-22, 23-21) Stal Ostrów Wielkopolski
17. kolejka
Start Lublin 81-82 (21-19, 29-24, 19-23, 12-16) Czarni Słupsk
HydroTruck Radom 74-82 (13-15, 18-23, 16-12, 19-16, d. 8-16) King Szczecin
MKS Dąbrowa Górnicza 87-101 (26-32, 21-25, 20-22, 20-22) Spójnia Stargard
Zastal Zielona Góra 79-83 (17-21, 26-23, 16-23, 20-16) Anwil Włocławek
GTK Gliwice 72-82 (24-28, 18-22, 19-17, 11-15) Trefl Sopot
Astoria Bydgoszcz 98-85 (21-21, 19-24, 28-25. 30-15) Arka Gdynia
18. kolejka
King Szczecin 81-85 (17-23, 30-26, 17-15, 17-21) Start Lublin
Anwil Włocławek 107-88 (16-25, 29-22, 27-22, 35-19) Stal Ostrów Wielkopolski
MKS Dąbrowa Górnicza 76-72 (15-17, 20-25, 20-20, 21-10) HydroTruck Radom
Trefl Sopot 72-71 (9-26, 21-13, 22-17, 20-15) Spójnia Stargard
Arka Gdynia 90-101 (29-30, 18-23, 18-28, 25-20) Twarde Pierniki Toruń
19. kolejka
Zastal Zielona Góra 87-71 (16-24, 31-23, 19-14, 21-10) King Szczecin
Śląsk Wrocław 86-63 (19-14, 19-15, 30-14, 18-20) Arka Gdynia
Stal Ostrów Wielkopolski 82-83 (25-15, 15-15, 22-28, 20-25) Czarni Słupsk
Spójnia Stargard - Legia Warszawa
20. kolejka
Czarni Słupsk 99-78 (19-22, 21-22, 28-17, 31-17) Astoria Bydgoszcz
Spójnia Stargard 80-82 (27-24, 15-23, 15-16, 23-19) Twarde Pierniki Toruń
Anwil Włocławek 97-89 (19-24, 29-26, 31-16, 18-23) Śląsk Wrocław
Arka Gdynia 84-68 (19-19, 32-20, 19-15, 14-14) GTK Gliwice
Legia Warszawa - HydroTruck Radom
21. kolejka
Zastal Zielona Góra 85-70 (17-14, 21-19, 20-13, 27-24) Trefl Sopot
Start Lublin /przełożony/ Legia Warszawa
22. kolejka
Legia Warszawa - Zastal Zielona Góra
23. kolejka
Legia Warszawa - Stal Ostrów Wielkopolski
24. kolejka
Legia Warszawa - Astoria Bydgoszcz
25. kolejka
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa
26. kolejka
Anwil Włocławek - Legia Warszawa
27. kolejka
Zastal Zielona Góra 85-70 (17-14, 21-19, 20-13, 27-24) Start Lublin
Czarni Słupsk - Legia Warszawa
28. kolejka
Legia Warszawa - King Szczecin
29. kolejka
MKS Dąbrowa Górnicza - Legia Warszawa
30. kolejka
Legia Warszawa - Trefl Sopot
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.