Hokej: Horror w Bytomiu

Woytek - Wiadomość archiwalna

Tak zaciętego i emocjonującego meczu hokeiści Legii jeszcze chyba nie mieli. W niedzielę niespodziewanie wygrywali już 2-0 w Bytomiu, by następnie stracić trzy gole i w 39 minucie doprowadzić do wyrównania 3-3 - taki wynik widniał na tablicy po zakończeniu drugiej tercji. W trzeciej odsłonie, 29 sekund przed zakończeniem meczu gospodarze wyszli na prowadzenie, ale sekundę przed końcową syreną podopieczni Mariana Pysza wyrównali i doprowadzili do dogrywki. Niestety w doliczonym czasie gry w 62 minucie zwycięską bramkę dla gospodarzy strzelił Sobera i z Bytomia legioniści wyjechali z jednym punktem. Hokej