Legia II 6-0 OKS Otwock

raffi, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Dziś rezerwy Legii rozegrały sparingowe spotkanie w Otwocku. "Dwójka" pewnie pokonała gospodarzy 6-0. Do przerwy podopieczni Jerzego Kraski wygrywali z miejscowym OKS-em 3-0. Do przerwy do siatki trafiali Lewandowski 2 i Skrzypczak. Po zmianie stron szkoleniowcy rezerw dokonali pięciu zmian. Gra Legii II cały czas wyglądała nieźle, czego efektem były kolejne trzy bramki. Bramkarza OKSu pokonali jeszcze: Kazimierak 72', Rafalski (k.) 80', Lewandowski 90'.
Legioniści lepiej utrzymywali się na zaśnieżonej murawie, która średnio nadawała się do gry. Największe kłopoty miał testowany przez Legię Robert Wieczorek (rocznik 1989) z Poloneza Warszawa. "Nie miałem zimowych butów i trudno było mi utrzymać się na murawie." - podsumował swój występ testowany pomocnik.
W końcówce meczu piłkarze OKSu mieli dwie okazje do pokonania bramkarza Legii, Ryłki. Żadnej z nich nie wykorzystali. Wśród legionistów na wyróżnienie zasłużyli z pewnością Skrzypczak, Lewandowski i Kazimierak.
Spotkanie obserwowało ok. 100 osób. Fani z Otwocka dopingowali zarówno swój zespół, jak i Legię. Za tydzień Legia II zagra mecz sparingowy w Siedlcach z miejscową Pogonią.