Legia 3-0 RAD Belgrad

meLo, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Z kilkunastominutowym opóźnieniem o godzinie 14:20 legioniści rozpoczęli ostatni sparing na cypryjskim zgrupowaniu. Przeciwnikiem drużyny Dariusza Wdowczyka był serbski FK Rad Belgrad. W 12. minucie legioniści objęli prowadzenie. Dickson Choto dokładnie podał do Piotra Włodarczyka, a ten z 10 metrów pokonał bramkarza Radu. Przez całą pierwszą połowę Legia przeważała, ale wynik nie zmienił się.

W drugiej części gry już po kilku minutach doszło do sporego spięcia między zawodnikami obu drużyn, wszyscy wbiegli na murawę... jednak ostatecznie wszystko rozeszło się po kościach.
W 62. minucie Artur Chałas zastąpił Edsona. Cztery minuty później w pole karne dośrodkował Cezary Kucharski i Michal Gottwald trafił do pustej bramki - 2-0. W 86. minucie po raz kolejny "Kucharz" dograł idealnie na głowę, tym razem Marcina Burkhardta i ten ustalił wynik na 3-0.

Legia 3-0 (1-0) RAD Belgrad
1-0 - 12 min. Piotr Włodarczyk
2-0 - 66 min. Michal Gottwald
3-0 - 86 min. Marcin Burkhardt

Skład Legii (I połowa): Mucha - Szala, Ouattara, Choto, Edson - Szałachowski, Djoković, Surma, Kiełbowicz - Janczyk, Włodarczyk.

Skład Legii (II połowa): Fabiański - Szala, Rosłoń, Rzeźniczak, Edson (62' Chałas) - Karwan, Burkhardt, Vuković, Guerreiro - Kucharski, Gottwald.