REKLAMA

Wrócili do treningów

źródło: Życie Warszawy - Wiadomość archiwalna

Po powrocie z Hiszpanii trener Dariusz Wdowczyk nie daje odpocząć swoim podopiecznym. W celu szlifowania formy przed rundą wiosenną legioniści odbyli trening na głównej płycie. Wśród ćwiczących piłkarzy zabrakło Łukasza Fabiańskiego, Jakuba Rzeźniczaka oraz Sebastiana Szałachowskiego, którzy udali się na zgrupowanie reprezentacji młodzieżowej. – Musiałem ich zwolnić. Reprezentacja jest najważniejsza. Dla nich gra w kadrze jest sprawą prestiżową – twierdzi szkoleniowiec Legii.
Na treningu zabrakło także Grzegorza Bronowickiego, który akurat przechodził badanie USG uszkodzonego mięśnia przywodziciela. Wokół głównej płyty truchtali Marcin Burkhardt i Marcin Klatt. Pierwszy nabawił się urazu w Hiszpanii, drugi po długotrwałej rehabilitacji wraca do zdrowia. – Będę do dyspozycji trenera Wdowczyka na mecz z Groclinem 11 marca – zapewnia Burkhardt. – A ja za tydzień wracam do normalnych treningów – nie kryje zadowolenia Klatt.
Na trybunach też panował ożywiony ruch. Ekipy sprzątające usuwały śnieg z siedzisk i przejść, tak by w piątek nie było problemów z oglądaniem spotkania. Do piątku mają być zamontowane... bramki, które zostały zdjęte na czas zimy.
Dziś rano piłkarze przejdą badania. Później mają zaplanowany trening, zaś o godz. 19 prezentację drużyny na Torwarze. Zainauguruje ona obchody 90-lecia klubu. Zostaną na niej przedstawione nowe koszulki Legii. Zamiast „eLki” w kółeczku pojawi się pierwszy herb Legii – biała litera „L” na czarnej tarczy i rok powstania klubu Legionów Polskich w 1916 r.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.