REKLAMA

464. numer Naszej Legii

Redakcja - Wiadomość archiwalna

Już od wtorku w sklepach Pelcowizna i sklepiku przed Trybuną Krytą, a od środy także w kioskach i salonach prasowych w całej Polsce nabywać można najnowszy, 464 numer Tygodnika "Nasza Legia". Znajdziecie w nim między innymi:

- Gramy o mistrza! - "Nowa Legia". "Trzy ciężkie zgrupowania, łącznie trzydzieści dni poza domem, wszystko po to, żeby 13 maja świętować tytuł mistrzowski. Te słowa oznaczają, że wielkimi krokami zbliża się runda rewanżowa piłkarskiej ekstraklasy. Już w najbliższy piątek, na stadionie przy Łazienkowskiej zobaczymy, czy zimowe przygotowania dały zamierzony efekt. Pewne jest jedno – już dawno z taką nadzieją nie wyczekiwaliśmy wznowienia rozgrywek. Jak zagra Legia? Kto jest wygranym, a kto przegranym obozów? Na te pytania postaramy się odpowiedzieć".
- Marketing pod lupą - "Ciężka praca". "Jako pracownik Ery sprawował nadzór nad realizacją kontraktów sponsorskich tej firmy, m.in. z Wisłą Kraków czy Polską Ligą Koszykówki. Od roku kieruje w Legii działem marketingu i promocji, i 'dekoruje' nasz stadion reklamami nowych sponsorów. Z KORNELEM ELJASZEWICZEM rozmawiamy o tym, co udało się zrealizować, a co pozostało do zrobienia."
- Reportaż: Legia w Hiszpanii - "Go(L)fiarze III". "W 1980 roku ukazał się film „Golfiarze", a osiem lat później mogliśmy zobaczyć jego kontynuację. Na szczęście zwariowana komedia, której bohaterami są dość nietypowi członkowie klubu golfowego, nie ma pełnego odzwierciedlenia w Legii..."
- Sparingi Legii - "Nie było mocnych!". "Piłkarze Legii zakończyli już przygotowania do rundy wiosennej. W ostatnich dwóch sparingach, które odbyły się w czasie zgrupowania w Hiszpanii, odnieśli dwa zwycięstwa. Tym samym zimą nie przegrali żadnego meczu!"
- Tomasz Kiełbowicz - "Rywal Brazylijczyków". "W Legii gra już od sześciu lat, zawsze będąc jej podstawowym piłkarzem. Tym razem ma silną konkurencję – dwóch Brazylijczyków. TOMASZ KIEŁBOWICZ, który 21 lutego skończył 30 lat, zapowiada walkę o podstawową jedenastkę, dyplomatycznie wykręcając się od oceny kolegów. NL zdradza za to swoje marzenia o powrocie do reprezentacji Polski oraz plany matrymonialne."
- Raport; Młodzi w Legii - "Kręta droga". "Przed Tomaszem Jarzębowskim broniło się kilku trenerów, Marcin Rosłoń grał wszędzie, tylko nie w Legii, której jest – podobnie jak 'Jarza' – wychowankiem. Obaj w końcu przebili się do pierwszego składu, ale droga ta wcale nie była prosta. Podobnie, jak w przypadku ADRIANA PALUCHOWSKIEGO i JAKUBA POLNIAKA, którzy podpisali niedawno dwuletnie kontrakty z Legią. Na razie swoje umiejętności będą musieli zaprezentować w rezerwach."
- Pamiętnik Marcina Rosłonia - "Nareszcie w domu"
- Wspomnienia kibica - "Niebieska Legia" - wspomina Wiktor Bołba
- Nasze sprawy - "Ultrasi na finiszu". "Runda wiosenna rusza za dwa dni, jednak nie wszystkie sprawy zostały dopięte na ostatni guzik. Na pewno powody do zadowolenia mogą mieć ultrasi."
- Skazani na Legię - Adam Polak
- Liga ultras - podsumowanie - Widzew Łódź (8) i Pogoń Szczecin (9).
- Trybuna Legionisty - Wasze głosy w naszych sprawach
- Z Łazienkowskiej - Ligę czas zacząć - Startujemy!; Przed inauguracją: "Bronek" może, "Bury" nie; Jest sklepik; Półfinał z Koroną - 300 legionistów w Kielcach; Wraca Klatt; Spotkanie z Janasem;
- Nowa formuła KONKURSU NL - do wygrania płyty DVD "Historia Futbolu", t-shirty A&T oraz szaliki Legii
- Felietony - Zarzeczny, Piątek i Kowalski
- Poster - Kalendarz na marzec
- Zdjęcie tygodnia - 90 lat Legii - Legia 1969
- I wiele innych spraw związanych z Legią!

Więcej w wydaniu papierowym. Zapraszamy do lektury!

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.