REKLAMA

Dmowska: Stawiam na legionistów

źródło: Fakt - Wiadomość archiwalna

Danuta Dmowska trzyma kciuki za swoich klubowych kolegów biegających po boisku i radzi im co zrobić, aby zdobyć mistrzostwo Polski. "Żałuję, że tylko raz byłam na stadionie ukochanej Legii, ale obiecuję, że poprawię się w nadchodzącej rundzie. Marzę o tym, aby o mistrzostwie zadecydował mecz z Wisłą Kraków w ostatniej kolejce. Wiem ile kosztuje sukces. Żałuję, że polskich piłkarzy nie stać na razie na to, żeby wygrać mundial. Zdaję sobie sprawę, że triumf w naszej lidze ma dla wielu kibiców podobną rangę jak mistrzostwa świata w szermierce. Sposoby na mistrzostwo? Odwaga i determinacja, ale z tego co widziałam, jej legionistom nie brakuje. Dlatego w walce o mistrza stawiam na chłopaków z Warszawy" - mówi Danuta Dmowska.
Najlepsza szpadzistka na świecie wybrała również legijne naj, naj.
Najlepszy:
- Piotr Włodarczyk: jest zabójczo skuteczny, prawdziwy kiler. Podoba mi się jego styl gry. Taki boiskowy luzak. Wierzę, że jego bramki pomogą Legii zdobyć mistrzostwo!

Najzdolniejszy:
- Dawid Janczyk: cenię tych, którzy wcześnie wzbijają się na wyżyny. On należy do takich osób, więc cały świat stoi przed nim otworem.

Najciekawszy:
- Łukasz Fabiański: młody, z wielkimi perspektywami na przyszłość. Bramkarze podobni do niego robią karierę na Zachodzie. W dużej mierze od niego będzie zależeć, czy Legia zostanie mistrzem.

Najefektowniejsi:
- Guerreiro i Edson: uwielbiam reprezentację Brazylii. Ucieszyłam się, że Edson i Guerreiro trafili do Legii. Wniosą do zespołu świeży powiew.

Najtwardsza ręka:
- Dariusz Wdowczyk: u mężczyzn w cenie jest stanowczość. Wdowczyk na takiego wygląda. Coś mi się wierzyć nie chce, żeby taki trener nie doprowadził Legii do mistrzostwa.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.