REKLAMA

Oświadczenie Legii i SKLW

Redakcja - Wiadomość archiwalna

KP Legia Warszawa oraz Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa informują, że ostatni bilet na dzisiejszą Prezentację Drużyny warszawskiej Legii został sprzedany w ubiegły czwartek 23 lutego br. Przypominamy, że cena biletu wynosiła 5 zł, a całkowity przychód ze sprzedaży biletów na tę imprezę zostanie przekazany na pomoc w leczeniu dwóch Kibiców Legii.
Jednocześnie przestrzegamy wszystkich kibiców Legii przed próbami oszustwa, jakiego dopuszcza się właściciel sklepu z pamiątkami na kortach Legii odsprzedając bilety na Prezentację po cenie 10 zł, jednocześnie sugerując, że nie wszystkie bilety w kasach Legii zostały sprzedane. Jest to ewidentne kłamstwo i próba wykorzystania imprezy charytatywnej do własnych celów zarobkowych. Naganność zachowania osoby, która próbuje sprzedawać bilety w cenie wyższej niż 5 zł jest tym większa, że zakupiła je w klubie pod pretekstem zakupu tych biletów dla dzieci.

Biuro Prasowe KP Legia Warszawa
Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa „Sekcja Sympatyków”

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.