REKLAMA

Kucharski: Kubeł zimnej wody

Baranek - Wiadomość archiwalna

"Chcemy jak najszybciej zapomnieć o tej porażce i przygotować się na kolejne ciężkie boje. Z drugiej strony taki kubeł zimnej wody nam się przyda, ostudzi ten balon, który został zbyt mocno napompowany. Myślę, że zejdziemy na ziemię i nie będziemy się już czuć mistrzem Polski, tylko będziemy musieli w każdym meczu wydrzeć przeciwnikowi zwycięstwo, przede wszystkim walką. Dzisiaj boisko było bardziej przyjazne Koronie. Widać było, że czują się na nim lepiej. My bardziej skupialiśmy się na tym, żeby utrzymać się na nogach, niż cokolwiek zrobić.
Dziwna jest sytuacja, że w sobotę boisko w Kielcach nie nadawało się do gry, a dziś się nadawało. Trochę dziwna decyzja. Pozostaje nam koncentrować się na lidze. Myślę, że takiej wpadki już w tej rundzie nie zaliczymy" - mówił po meczu z Koroną Cezary Kucharski.


Cezary Kucharski po raz czwarty zadebiutował w barwach Legii - fot. Adam Polak
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.