REKLAMA

Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Mishka i Kamil, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Dariusz Wdowczyk (trener Legii): Jestem dzisiaj szczęśliwy. Takie jest życie trenerów. Parę dni temu mieliśmy gorzką pigułkę do przełknięcia, a dzisiaj możemy się radować z dobrego wyniku, dobrej gry. Myślę, że ta porażką, którą ponieśliśmy w Kielcach podziałała na zawodników mobilizująco. Na wiele nie pozwalaliśmy piłkarzom z Grodziska. Udało nam się szybko strzelić bramkę, a to na pewno ułatwiło poczynania w dalszej części gry. Duże wyrazy uznania dla chłopaków, bo walczyli dzielnie, solidnie i mądrze. Nie straciliśmy na trudnym terenie bramki, a udało nam się strzelić cztery, to duży wyczyn.
Musimy być zmobilizowani i skoncentrowani na kolejne spotkania. Jestem naprawdę zadowolony z postawy zawodników, z tego jak rozgrywali akcje, że stwarzaliśmy sytuacje i je wykorzystywaliśmy. To był jeden z lepszych meczów w naszym wykonaniu. Od momentu strzelenia bramki, kontrolowaliśmy wydarzenia na boisku, decydowaliśmy o przebiegu meczu. To bardzo ważne ułożyć przeciwnika tak, jak nam odpowiada. Groclin był groźny ze stałych fragmentów gry.

Werner Liczka (trener Groclinu): Miało być w tym meczu dużo walki. Miałem nadzieję, że powalczymy z Legią, która jest najlepszym zespołem w Polsce. Niestety, na boisku było inaczej. Jest mi przykro, bo wszyscy oczekiwali walki. Robimy dużo błędów indywidualnych w obronie, łatwo tracimy piłki. Najbardziej rozczarowało mnie to, że po przerwie, kiedy powinniśmy walczyć o odrobienie strat, tej walki nie było. Jestem rozczarowany wynikiem, ale także postawą swoich zawodników i sposobem, w jaki przegraliśmy.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.