REKLAMA

Start III ligi przełożony

Fumen, źródło: Gazeta Wyborcza - Wiadomość archiwalna

Podopieczni Dariusza Wdowczyka od początku marca rozegrali już trzy spotkania o stawkę - dwa w lidze, jeden w pucharze. Natomiast Legia II będzie musiała jeszcze poczekać na start III-ligowych rozgrywek. Na początek w najbliższy weekend podopieczni Jerzego Kraski mieli się zmierzyć u siebie z Dolcanem Ząbki. Jednak ze względu na pogodę oraz fatalny stan boisk, zdecydowano się na przełożenie 16. kolejki na 26 kwietnia.
- Nowy termin został wyznaczony na 26 kwietnia. Godziny meczów powinny ustalić między sobą poszczególne kluby. Podjęliśmy taką decyzję, ponieważ nie ma mowy o rozgrywaniu pojedynków w takich warunkach, jakie panują obecnie. - mówi Piotr Kubisiak, przewodniczący Wydziału Gier ŁZPN.
W związku z tym legioniści wybiegną na ligowe boiska dopiero 25 marca. Wówczas przyjdzie im się zmierzyć na wyjeździe z liderem naszej grupy, ŁKS-em Łomżą. Spotkanie to zaplanowano na godzinę 15:00.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.