Grali przyjaciele

Fumen - Wiadomość archiwalna

Fatalne warunki atmosferyczne i jeszcze gorsze stany boisk drużyn z ekstraklasy spowodowały, że konieczne było przekładanie ligowych spotkań. Jednym z nich był mecz Pogoni Szczecin z Zagłębiem Lubin, które miało się odbyć już... w grudniu. Ostatecznie obie ekipy zmierzyły się dzisiaj. Również na 28 marca wyznaczono termin pierwszego ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Juventus pojechał do Londynu i przegrał z Arsenalem 0-2.
Ekstraklasa: Pogoń Szczecin 1-0 Zagłębie Lubin
Dla wielu fachowców faworytem tego meczu było Zagłębie, które bardzo dobrze radzi sobie wiosną. Tym bardziej, że "Brasiliana" nie mogła się odnaleźć w polskich warunkach. Jednak na murawie lepsi okazali się gospodarze. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył w 52. minucie... Polak Przemysław Kaźmierczak.

Liga Mistrzów: Arsenal Londyn 2-0 Juventus Turyn
W pierwszym ćwierćfinałowym spotkaniu Ligi Mistrzów Juventus przegrał w Londynie z Arsenalem 0-2. Do przerwy gospodarze prowadzili 1-0 po golu Fabregas'a w 40 minucie. Drugiego gola po przerwie strzelił Henry. "Juve" kończyło mecz w dziewiątkę, bo czerwone kartki w 87 i 89 minucie otrzymali odpowiednio Camoranesi i Zebina.