REKLAMA

Spotkanie SKLW z przedstawicielami Klubu

Redakcja, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

W czwartek 06.04.2006 odbyło się spotkanie przedstawicieli kibiców z klubem. SKLW reprezentowane było przez członków zarządu oraz przedstawicieli grupy marketingowej. W imieniu klubu w spotkaniu udział wzięli: Dyrektor Zarządzający Leszek Miklas, członek Zarządu Jarosław Ostrowski oraz Dyrektor ds. Administracji i Bezpieczeństwa Stefan Dziewulski.
Spotkanie rozpoczęło się od propozycji SKLW, aby spotkania kibiców z władzami klubu odbywały się co miesiąc. Dyrektor Leszek Miklas nie potrafił odpowiedzieć czy będzie to możliwe. Po chwili dodał, iż nie sądzi, aby tematów do omówienia było tyle, żeby wymagały one comiesięcznych spotkań. W trakcie swojej wypowiedzi p. Miklas odebrał dzwoniący telefon, po czym odszedł od stołu.

Widząc taką reakcję przedstawiciela klubu, który jak się wydawało miał być dla kibiców głównym partnerem do rozmów, spotkanie opuścił prezes Stowarzyszenia Andrzej Piórkowski.

Po powrocie p. Miklasa omawiano kolejne punkty spotkania.

Ustalono, iż klub i SKLW wspólnie dokonają zmian w konstrukcji płotu odgradzającego „Żyletę” od boiska tak, aby flagi były lepiej widoczne, jednocześnie nie pogarszając widoczności z pierwszych rzędów. Uzgodniono, iż w najbliższym czasie odbędzie spotkanie, podczas którego zostaną określone zasady funkcjonowania akcji sprzątania stadionu przez kibiców. Środki finansowe przeznaczone przez klub na oczyszczanie trybuny otwartej zostaną przekazane na działalność statutową SKLW.

Przedstawiciele klubu zgodzili się na propozycję SKLW, zgodnie z którą kibice klubów zgodowych będą mieli ułatwiony zakup biletów oraz specjalną ofertę cenową na nie.

Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa poinformowało klub o rezygnacji z proponowanych 100 wejściówek na mecz z Polonią Warszawa, które miały być do dyspozycji SKLW. Zawiadomiono także przedstawicieli klubu, że przed meczem z Lechem będzie przeprowadzona akcja ulotkowa.

Na zakończenie przedstawicielom klubu zostały przekazane pytania od kibiców i członków SKLW. Jedno z nich dotyczyło tego, czym w klubie zajmuje się dyrektor Leszek Miklas. W odpowiedzi usłyszeliśmy, iż zakres obowiązków jest zbyt szeroki aby omawiać go na spotkaniu. Pan Miklas obiecał przesłać stosowne informacje mailem.

W momencie gdy SKLW otrzyma obiecanego maila, jego treść zostanie opublikowana na stronie internetowej SKLW.

Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.