REKLAMA

Lechici przed meczem z Legią

źródło: lech.poznan.pl - Wiadomość archiwalna

Błażej Telichowski: Na pewno ze zdrowiem jest już lepiej niż na początku się wydawało. Pierwsze diagnozy mówiły o sześciu tygodniach przerwy. Po meczu, w niedzielę, nie wyglądało to najlepiej, ale wczoraj przeszedłem już kolejne badania. Nie dopuszczam do siebie myśli, żeby nie pojechać do Warszawy. To jest dla mnie najważniejsze spotkanie. Bardzo chcę wystąpić w tym spotkaniu. Po meczu z Wisłą, rywalizacja z Legią, jest dla nas również bardzo ważna. Dla mnie szczególnie. Zawsze, jako kibica Lecha, moim marzeniem było zagrać na Łazienkowskiej w barwach Kolejorza, a jeszcze lepiej byłoby gdybyśmy odnieśli tam zwycięstwo.
Legia to bardzo silny zespół. Na pewno nie będziemy się podpalać i wszędzie mówić, że na sto procent wygramy i przywieziemy do Poznania trzy punkty. Będziemy walczyć za wszelką cenę o wygraną, ale na pewno czeka nas ciężki mecz. Legia gra przecież u siebie, a do tego w dotychczasowych spotkaniach prezentowała się naprawdę dobrze.

Piotr Reiss: Na pewno po meczu z Wisłą Kraków, przede wszystkim pod względem psychicznym czujemy się lepiej. Wiadomo jak sytuacja wyglądała kilka dni wcześniej, po porażce w Płocku. W szatni było nie najciekawiej. Dziś wszyscy już chodzą uśmiechnięci i mam nadzieję, że tak będzie też w czwartek i w piątek, po meczu z Legią.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.