REKLAMA

Włodarczyk: Wyjątkowa mobilizacja

Mishka, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

"W ostatnim meczu nie mieliśmy zbyt wielu sytuacji, bramki padały po stałych fragmentach gry. Przed nami decydujący moment, końcówka ligi. Jest jeszcze coś do udowodnienia. Presja pozostanie do końca rozgrywek, bo Legia zawsze grała o najwyższe cele. Musimy wygrywać, zdobywać punkty i nie roztrwonić przewagi, którą mamy nad Wisłą. Oglądaliśmy mecz Wisły z Lechem, znamy słabe i mocne strony poznaniaków. Myślę, że nie będą się rozpaczliwie bronić, przyjadą walczyć.
Zrobimy wszystko, żeby z nimi wygrać. Lech przyjedzie bardzo zdeterminowany, ale my nie możemy sobie pozwolić na utratę punktów. Musimy być skoncentrowani. Są takie mecze w polskiej piłce, że wyjątkowo mobilizują. Kibice także żyją takimi spotkaniami, stadion się wypełnia. Spotkanie z Lechem na pewno do nich należy." - mówi napastnik Legii Piotr Włodarczyk.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.