REKLAMA

Uraz Edsona

Fumen, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Edson grał w meczu z Lechem przez niespełna 30 minut, zdążył jednak w tym czasie zaliczyć asystę oraz zdobyć bramkę. Niestety jego występ został przerwany przez uraz, jakiego brazylijski obrońca nabawił się przy rzucie rożnym. Marcin Burkhardt postanowił nieco inaczej rozegrać ten stały fragment gry i zagrał przed pole karne do Edsona, który próbując opanować piłkę, tak się rozciągnął, że doznał kontuzji. Czy to coś poważnego? Czy wyeliminuje zawodnika z gry na dłuższy okres czasu?
"Trudno powiedzieć. Sądzę, że jutro będziemy mądrzejsi." - mówił po meczu Dariusz Wdowczyk. "Póki co wygląda to na naciągnięcie mięśnia dwugłowego. Z samego rana Edson będzie miał badania USG, więc dopiero po nich będziemy nieco mądrzejsi w tej kwestii. Natomiast czy zagra w Płocku, to na tę chwilę nie jestem w stanie dać jednoznacznej odpowiedzi" - odpowiedział szkoleniowiec Legii.Edson da Silva leży na murawie - fot. Adam Polak

Edson da Silva strzela gola na 2-0! - fot. Mishka

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.