REKLAMA

Grali przyjaciele

Bodziach - Wiadomość archiwalna

Środa była szczęśliwa nie tylko dla piłkarzy i kibiców Legii. Cieszyć mogli się również fani Olimpii i Den Haag. W mniej optymistycznych nastrojach znajdują się na pewno piłkarze Zagłębia, którzy po raz kolejny nie potrafili wygrać ligowego meczu.
II liga: Zagłębie Sosnowiec 0-1 Widzew Łódź
Nasi przyjaciele muszą zweryfikować ambitne plany, według których ich klub na 100-lecie miał powrócić do ekstraklasy. W chwili obecnej Zagłębie ma bliżej do strefy barażowej... i mowa tu o barażach o utrzymanie w II lidze. Niestety sosnowiczanie po raz kolejny zaznali smaku porażki, tym razem przed własną publicznością przegrywając z Widzewem. Był to ósmy mecz bez zwycięstwa w wykonaniu drużyny prowadzonej obecnie przez Janusza Białka.
Mecz obserwowało 3500 kibiców, w tym 200 fanów gości.

IV liga: Olimpia Elbląg 4-1 Start Działdowo
Olimpijczycy wysoko pokonali przed własną publicznością Start Działdowo i utrzymali pozycję lidera IV ligi. Głównym autorem sukcesu jest zdobywca trzech bramek - Krzysztof Wierzba. Jedno trafienie zaliczył Rafał Lepka. Olimpia ma dwa punkty przewagi nad drugim w tabeli DKS Dobre Miasto.

Eredivisie: RBC Roosendal 1-2 Den Haag
Mecz walczącego o utrzymanie w lidze Den Haag z ostatnim w tabeli Roosendaal miał niemałe znaczenie dla gości. Choć do siatki pierwsi trafili gospodarze, to zawodnicy z Hagi wyrównali 15 minut przed końcem meczu. Pięć minut później zwycięskiego gola zdobył Roy Stroeve. Przed ostatnią kolejką, Den Haag ma 2 punkty przewagi nad strefą barażową.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.