III liga: Legia II 4-0 Dolcan

Woytek i Mishka, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

O godzinie 16. na bocznym boisku na Łazienkowskiej rezerwy Legii rozegrały kolejny mecz ligowy. Do przerwy "Wojskowi" prowadzili 2-0 po golach Karwana w 32. minucie i Rosłonia w 40. minucie. W 55. minucie w miejsce Klatta wszedł Lewndowski, ale na boisku przebywał tylko 5 minut, bo nabawił się urazu. W 62. minucie na 3-0 podwyższył Kucharski. W końcówce meczu na 4-0 wynik ustalił Wysocki.
Skład Legii II: Gostomski - Chałas, Poledica, Rzeźniczak, Sokołowski II, Paluchowski, Rosłoń, Djoković (65 min. Wysocki), Karwan (65 min. Rafalski)- Kucharski, Klatt (55 min. Lewandowski, 60 min. Polniak).