Reprezentacja U-21: Litwa 1-1 Polska

Fumen, źródło: PZPN - Wiadomość archiwalna

(aktualizacja newsa z 15:31) Dwaj legioniści, Jakub Rzeźniczak oraz Sebastian Szałachowski znaleźli się w podstawowym składzie na mecz towarzyski z Litwą. Reprezentacja Polski do lat 21 zmierzyła się dziś ze swymi rówieśnikami zza wschodniej granicy w Kownie. Polacy zremisowali 1-1. W 70' minucie prowadzenie po samobójczym uderzeniu Telichowskiego objęła Litwa, minutę przed zakończeniem spotkania wyrównał Kamil Oziemczuk.
Skład Polski: Piotr Leciejewski - Dawid Kucharski (46' Mariusz Pawelec), Jakub Rzeźniczak (46' Marcin Kowalczyk), Grzegorz Wojtkowiak (46' Adam Kokoszka), Błażej Telichowski, Łukasz Żyrkowski (46' Marcin Smoliński), Marcin Kokoszka (73' Przemysław Tytoń), Przemysław Trytko (46' Tomasz Cywka), David Topolski (46' Tomasz Podgórski), Sebastian Szałachowski, Kamil Oziemczuk.