Reprezentacja: Polska 0-1 Litwa

Woytek - Wiadomość archiwalna

Dziś w towarzyskim spotkaniu rozegranym w Bełchatowie Polska przegrała po raz pierwszy w historii z Litwą 0-1. Jedyna bramka meczu padła już w 14. minucie, a zdobył ją Andrius Gedgaudas. 10 minut rozegrał jedyny legionista obecny w kadrze na ten mecz - Łukasz Fabiański.
Skład Polski: Jerzy Dudek (82' Łukasz Fabiański) - Marcin Kuś (58' Marcin Baszczyński), Mariusz Jop, Mariusz Lewandowski (46' Bartosz Bosacki), Seweryn Gancarczyk - Grzegorz Bonin (46' Radosław Sobolewski), Mirosław Szymkowiak, Sebastian Mila, Kamil Kosowski - Łukasz Sosin (46' Grzegorz Rasiak), Tomasz Frankowski.

Skład Litwy: Vaidas Żutautas - Gediminas Palauskas, Arunas Klimavicius, Darius Żutautas, Irmandas Zelmikas - Andrius Gedgaudas (73' Vitalijus Kavaliauskas), Aidas Preksaitis, Mantas Savenas (90' Marius Żaliukas), Igoris Morinas - Ricardas Beniusis (68' Linas Pilibatis), Valdas Trakys (79' Povilas Luksys).