REKLAMA

Bilety na mecz z Wisłą Kraków (uzupełnienie)

Fumen, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Bilety na pojedynek Legii z Wisłą Kraków (13 maja, godz. 20:30) będą sprzedawane od najbliższego poniedziałku tj. 8 maja. Sprzedaż biletów będzie prowadzona w kasach Klubu oraz w wybranych salonikach sieci KOLPORTER wg. poniższego harmonogramu: 8-9 maja br. (poniedziałek/wtorek) – kasy Klubu oraz saloniki sieci KOLPORTER; 10 maja br. (środa) – sprzedaż będzie prowadzona tylko w kasach klubu, przy ul. Łazienkowskiej 3.

Kasy będą otwarte w godz. 11:00 – 19:00. W związku z dużym zainteresowanie meczem informujemy, że jedna osoba może zakupić nie więcej niż 5 biletów. W kasach Stadionu przy ul. Łazienkowskiej 3 uruchomionych będzie 6 kas: po 2 przy wejściu na trybunę krytą, trybunę otwartą i łuk od ul. Łazienkowskiej 3.

Cennik biletów:Informujemy wszystkich uczestników akcji 'Po szkole na zakole', że ze względu na brak miejsc na mecz z Wisłą Kraków nie przyjmujemy już nowych zgłoszeń. Wejście dla uczestników akcji, którzy do piątku 5 maja włącznie przysłali swoje zgłoszenia, będzie się odbywało na podstawie listy uczestników, znajdującej się u ochrony po okazaniu dokumentu tożsamości ze zdjęciem i legitymacji szkolnej w przypadku dzieci i młodzieży.

Więcej informacji o cenach biletów, a także Kartach Kibica znajdziecie w dziale BILETY.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.