REKLAMA

Zostało jeszcze 65 biletów do Zabrza

Woytek i Adam Polak, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Jutro od godziny 10 do 17 w kasach od strony Żylety będzie do nabycia 65 biletów na środowy pojedynek Legii w Zabrzu. Stowarzyszenie organizuje na ten wyjazd autokary i te bilety, które pozostały są tylko na wyjazd autokarowy. Cena biletu i przejazdu 60 zł dla członków SKLW, 70 zł dla pozostałych kibiców.
Przy zakupie biletu będą wymagane następujące dane: imię, nazwisko, PESEL, numer dowodu tożsamości.

Przypominamy i informujemy, że wyjazd do Zabrza jest możliwy tylko dlatego, że kara dwóch zakazów wyjazdowych została zawieszona przez PZPN, dzięki interwencji Klubu i SKLW. Stowarzyszenie apeluje do wszystkich kibiców o zachowanie spokoju w trakcie podróży i na meczu. Jakiekolwiek zakłócenia porządku będą groziły zamknięciem stadionu Legii na mecz z Wisłą Kraków i dodatkowymi zakazami w przyszłym sezonie!


MULTIKINO ZAPRASZA WSZYSTKICH KIBICÓW DO OBEJRZENIA MECZU WYJAZDOWEGO WARSZAWSKIEJ LEGII Z GÓRNIKIEM ZABRZE!

Już w najbliższą środę 10 maja o godz. 18:00 Multikino będzie transmitować na dużym ekranie mecz Orange Ekstraklasy Górnik Zabrze - Legia WARSZAWA. Bilety w cenie 15 zł oraz 10 zł dla posiadaczy kart Klubu Kibica, Karty Multikinomaniaka oraz Klubu Nokia.

Zapraszamy do obejrzenia 70 zdjęć spod ŁazienkowskiejBilety na mecz w Zabrzu cieszyły się mniejszym zainteresowaniem niż te na Wisłę - fot. Adam Polak

Końcówka biletów, a pod Żyletą setki osób... - fot. Adam Polak

Krajobraz po "bitwie" - fot. Adam Polak
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.