REKLAMA

Wisła nie zapłaci Górnikowi

źródło: PAP - Wiadomość archiwalna

Wisła Kraków nie ufundowała premii dla piłkarzy Górnika za remis lub zwycięstwo w środowym meczu Orange Ekstraklasa z Legią Warszawa zapewnił na wtorkowej konferencji prasowej rzecznik prasowy krakowskiego klubu, Jerzy Juczyński.

"Doradcy klubowi podpowiadali nam, aby tak uczynić. Nasi prawnicy stwierdzili też, że taki krok byłby zgodny z prawem, ale zdecydowaliśmy się tego nie robić" powiedział Jurczyński.
Jurczyński wyjaśniał też dlaczego po meczu Legia Warszawa Wisła Kraków odbędą się dwie oddzielne konferencje trenerów obu zespołów.

"W poniedziałek wieczorem zadzwonił do mnie rzecznik Legii i poinformował, że po spotkaniu jest zaplanowana feta. W efekcie wspólna konferencja trenerów mogłaby się odbyć 90 minut po zakończeniu spotkania. Wtedy ja wyszedłem z inicjatywą, że w takim razie Wisła zorganizuje oddzielną konferencję zaraz po meczu, na to strona warszawska chętnie przystała" powiedział Jurczyński.

Dan Petrescu, terener Wisły Kraków na konferencji powiedział, że środowy mecz z Arką na pewno nie będzie łatwą potyczką, gdyż gdynianie walczą o utrzymanie się. Poinformowano też, że w meczu ze względu na kontuzję nie będzie mógł zagrać Jakub Błaszczykowski.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.