Grali przyjaciele

Woytek i Raffi, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Łatwe zwycięstwo w Jaworznie odniosło dziś Zagłębie Sosnowiec. Już do przerwy sosnowiczanie prowadzili ze Szczakowianką 3-0 po bramkach Chwalibogowskiego w 14. minucie, Zubanovicia minutę później i Tyca w 30. minucie. Po zmianie stron na 4-0 podwyższył Zubanović. Gospodarze odpowiedzieli tylko jedną bramką, osiem minut przed końcem spotkania.

W wyjazdowym meczu Ligi Okręgowej CWKS Legia zremisowała na wyjeździe z KS Raszyn 2-2. Do przerwy gospodarze prowadzili 2-0 po golach w 34. i 36. minucie.
W drugiej połowie z minuty na minutę rosła przewaga CWKS-u. Kontaktową bramkę w 49. minucie zdobył Osoliński po podaniu Sztrefnera. A w 76. minucie wynik na 2-2 ustalił Sztrefner. Legioniści mieli jeszcze wiele okazji do zdobycia zwycięskiej bramki, ale zabrakło skuteczności.