Grali przyjaciele

turi, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Kilka minut temu zakończył się mecz Ligi Okręgowej między Wilgą Garwolin i CWKS Legia. Legioniści wygrali 1-0 po golu Matuszewskiego w 72. minucie. Sobota była również udana dla Olimpii Elbląg i Zagłębia Sosnowiec - obie drużyny zgodnie wygrały swoje spotkania.
Sosnowiczanie 3-1 pokonali na własnym boisku Świt Nowy Dwór Mazowiecki. Gole dla Zagłębia zdobyli: 18' i 68' Zubanović, 70' Tyc.
Natomiast elblążanie w wyjazdowym spotkaniu w Mrągowie pewnie ograli miejscową Mrągowię 4-1. Gole dla Olimpii strzelali: Lepka (2), Widzicki i Nadolny.

20.05.2006 g.11:00 Wilga Garwolin 0-1 CWKS Legia
20.05.2006 g.16:00 Mrągowia Mrągowo 1-4 Olimpia Elbląg
20.05.2006 g.17:00 Zagłębie Sosnowiec 3-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki