Młode Wilki 92: Nie udało się

Raffi, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Kilkanaście minut temu na Łazienkowskiej zakończył się rewanżowy finałowy mecz o mistrzostwo Mazowsza chłopców urodzonych w 1992 roku. Młode Wilki zremisowały z Pogonią Siedlce 1-1. Goście prowadzili po strzale z rzutu karnego, a jeszcze przed przerwą Legia wyrównała z rzutu wolnego. W drugiej części gry gospodarze atakowali, ale bez efektu bramkowego. Ten remis niestety nie wystarczył do zdobycia mistrzostwa Mazowsza, ponieważ w pierwszym spotkaniu w Siedlcach było 0-0.
Przypominamy, że jutro o godzinie 17 na Łazienkowskiej będą grali chłopcy urodzeni w 1991 roku. Przeciwnikiem legionistów będzie Ursus Warszawa. W pierwszym spotkaniu Ursus wygrał 2-0.