REKLAMA

Lech Kaczyński: Stadion będzie!

Bodziach - Wiadomość archiwalna

W dzisiejszych Faktach poruszony został problem braku stadionów piłkarskich w Polsce, na których można byłoby zorganizować większą imprezę piłkarską. Polacy ubiegają się bowiem o organizację Mistrzostw Europy w 2012 roku. Zwrócono uwagę na opieszałość władz Warszawy, bo w stolicy budowa stadionu Narodowego opóźnia się znacznie, a jej... początku nie widać. Drugi obiekt w stolicy, o którym dosyć często się mówi - w miejscu obecnego targowiska na stadionie X-lecia - nie zmieni się do końca przyszłego roku. Budowa rozpocznie się najwcześniej w 2008.

A co ze stadionem przy Łazienkowskiej?
"Stadion Narodowy, tzw. Legia dwa - będzie" - powiedział prezydent RP, Lech Kaczyński przed kamerami TVNu. Przypomnijmy, że zgodnie z obietnicami obecnego Prezydenta, już na jesieni tego roku stadion miał być gotowy do użytku. Tymczasem do dnia dzisiejszego nie zakończyły się procedury przetargowe. W Kielcach pokazano, że jeśli się tylko chce, to można zbudować nowoczesny stadion w krótkim czasie.
Czekamy więc Panie Prezydencie i Panowie politycy, aż w końcu skończą się Wasze obiecanki, a zaczną czyny! Na ten stadion czekają nie tylko mieszkańcy Warszawy, ale prawie 40 milionów Polaków!

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.