REKLAMA

Taktyka i stałe fragmenty

Mishka i Woytek, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Sobotnie popołudniowe zajęcia były nieco krótsze niż dotychczas. Trwały niewiele ponad godzinę. Najważniejszym punktem treningu były elementy taktyki, szczególnie gry obronnej i rozgrywania ataków formacji ofensywnej warszawskiego zespołu. Trener Wdowczyk szczególnie instruował jak mają zachowywać się na boisku Włodarczyk, Burkhardt i Elton.

W treningu nie uczestniczył Hugo Alcantara. Zawodnik biegał tylko wokół boiska. Hugo nie narzeka jednak na żaden uraz, a jedynie na lekkie przemęczenie. Trenowano również stałe fragmenty gry. Rzuty rożne ćwiczyli - z prawego narożnika Burkhardt, z lewego - Surma.
Na godzinę 19 zaplanowano kolację, natomiast jutro legioniści trenować będą o godz. 10, a po południu udadzą się do Grodziska Wlkp., gdzie o godz. 16:00 zmierzą się w pierwszym meczu sparingowym z Groclinem Dyskobolią.


REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.