REKLAMA

Legia mistrz! "MW" 1994 mistrzami Mazowsza! (zdjęcia)

Bodziach i Raffi, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Dziś kolejny rocznik Młodych Wilków dopisał do swoich sukcesów mistrzostwo Mazowsza. Legioniści z rocznika 1994 pokonali na Łazienkowskiej Unię Boryszew 6-2 (5-0). "Wojskowi" odrobili tym samym z nawiązką stratę z pierwszego spotkania - na wyjeździe przegrali bowiem 1-2. Mecz rozpoczął się dla nas bardzo dobrze - pierwszy gol dla Legii padł w 3 minucie, po kolejnych siedmiu było już 2-0. Młodzi gracze pragnęli jednak spełnić życzenie rodziców, którzy namawiali ich do zdobywania kolejnych bramek piosenką "Jeszcze jeden, jeszcze dwa, jeszcze tyle, ile się da!". Do przerwy wygrywaliśmy pięcioma bramkami i już nic nie mogło zagrozić Wilczkom w świętowaniu sukcesu. Stąd może rozluźnienie w naszych szeregach, które zaowocowało stratą 2 bramek.
Później jednak Legia strzeliła jeszcze jednego gola. Przy dopingu rodziców młodzi legioniści tańczyli i cieszyli się tak, jakby właśnie zdobyli mistrzostwo Polski :) Gratulujemy!
Fotoreportaż z meczu - 107 zdjęć

Fotoreportaż z meczu - 107 zdjęć
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.