REKLAMA

Młodzież naciera

źródło: Mazowiecki Sport Express - Wiadomość archiwalna

Dariusz Wdowczyk liczy, że powtórzy się historia sprzed roku i młody, nieznany gracz wywalczy miejsce w podstawowym składzie. Tak było z Dawidem Janczykiem. Na młodziana z Nowego Sącza liczy szkoleniowiec mistrza Polski, tymczasem napastnik Legii wrócił ze zgrupowania kadry U-19 z kontuzją. Na razie musi odpocząć. Przynajmniej przez tydzień. Swoją szansę chcą wykorzystać inni. Jakub Polniak już strzelił gola. Do Legii wraca kadrowicz z U-18, Maciej Korzym, który dojechał do legionistów razem z Adrianem Stępniem.
W weekend pojawili się kolejni młodzi gracze. Są to dwaj napastnicy - Kamil Majkowski i Wojciech Trochim oraz środkowy obrońca Maciej Świdzikowski - wszyscy pochodzą z AON-u Rembertów. Najbardziej znany spośród nich jest Majkowski, napastnik prowadzonej przez Dariusza Dziekanowskiego reprezentacji U-17.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.