REKLAMA

Janczyk - kadra albo Francja

Mishka, źródło: 90minut.pl/własne - Wiadomość archiwalna

Trener reprezentacji Polski do lat 19 Michał Globisz powołał 23-osobową kadrę na zgrupowanie w Wąsowie, które odbędzie się w dniach 10-17 lipca. Po zakończeniu zgrupowania trener Michał Globisz poda skład kadry na finały Mistrzostw Europy w Wielkopolsce (18-29 lipca). Wśród powołanych zawodników znalazł się Dawid Janczyk. Oznacza to, że napastnik nie weźmie udziału w zgrupowaniu Legii we Francji. Janczyk ze względu na powołanie do kadry nie pojechał także z zespołem do Wronek. Jak na razie, nie wyszło mu to na dobre, bo podczas spotkania z Łotwą doznał kontuzji stawu skokowego.
Kadra U-19 na zgrupowanie w Wąsowie:
Filip Burkhardt, Arkadiusz Czarnecki, Artur Marciniak, Krzysztof Strugarek, Tomasz Cywka, Przemysław Trytko, Jarosław Fojut, Maciej Górecki, Jakub Hładowczak, Dawid Janczyk, Andrew Konopelsky, Krzysztof Król, Paweł Król, Krzysztof Michalak, Jakub Tosik, Łukasz Nadolski, Rafał Napierała, Tomasz Ostalczyk, Kamil Oziemczuk, Przemysław Tytoń, Kamil Pilarski, Mariusz Sacha, Kamil Stachyra.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.