REKLAMA

Terminarz IV ligi: Na początek z Hutnikiem

Fumen, źródło: 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

Mazowiecki ZPN ustalił terminarz IV ligi na sezon 2006/07. Rozgrywki, w których będą grać piłkarze Legii II wystartują 5 sierpnia. Na początek przyjdzie nam się zmierzyć z Hutnikiem Warszawa. Równie ciekawie powinno być 10 dni później, kiedy to "Dwójka" zmierzy się na wyjeździe z rywalem zza miedzy, Polonią II. Koniec rundy jesiennej zaplanowano na 12 listopada.
Uwaga! W terminarzu mogą zajść zmiany gospodarzy poszczególnych meczów.

Kolejka 1 - 5-6 sierpnia
RKS Ursus (Warszawa) - GLKS Nadarzyn (przełożony na 30 sierpnia)
Żbik Nasielsk - MKS Mława
Start Otwock - Szydłowianka Szydłowiec
Dolcan Ząbki - Gwardia Warszawa
Korona Ostrołęka - Narew Ostrołęka
Hutnik Warszawa - Legia II Warszawa
Legionovia Legionowo - Okęcie Warszawa
Polonia II Warszawa - Piast Piastów
Mazur Karczew - Pogoń Grodzisk Mazowiecki

Kolejka 2 - 12-13 sierpnia
GLKS Nadarzyn - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Okęcie Warszawa - Polonia II Warszawa
Legia II Warszawa - Legionovia Legionowo
Narew Ostrołęka - Hutnik Warszawa
Gwardia Warszawa - Korona Ostrołęka
Szydłowianka Szydłowiec - Dolcan Ząbki
MKS Mława - Start Otwock
RKS Ursus (Warszawa) - Żbik Nasielsk
Mazur Karczew - Piast Piastów

Kolejka 3 - 15-16 sierpnia
Żbik Nasielsk - GLKS Nadarzyn
Start Otwock - RKS Ursus (Warszawa)
Dolcan Ząbki - MKS Mława
Korona Ostrołęka - Szydłowianka Szydłowiec
Hutnik Warszawa - Gwardia Warszawa
Legionovia Legionowo - Narew Ostrołęka
Polonia II Warszawa - Legia II Warszawa
Mazur Karczew - Okęcie Warszawa
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Piast Piastów

Kolejka 4 - 19-20 sierpnia
GLKS Nadarzyn - Piast Piastów
Okęcie Warszawa - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Legia II Warszawa - Mazur Karczew
Narew Ostrołęka - Polonia II Warszawa
Gwardia Warszawa - Legionovia Legionowo
Szydłowianka Szydłowiec - Hutnik Warszawa
MKS Mława - Korona Ostrołęka
RKS Ursus (Warszawa) - Dolcan Ząbki
Żbik Nasielsk - Start Otwock

Kolejka 5 - 23 sierpnia
Start Otwock - GLKS Nadarzyn
Dolcan Ząbki - Żbik Nasielsk
Korona Ostrołęka - RKS Ursus (Warszawa)
Hutnik Warszawa - MKS Mława
Legionovia Legionowo - Szydłowianka Szydłowiec
Polonia II Warszawa - Gwardia Warszawa
Mazur Karczew - Narew Ostrołęka
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Legia II Warszawa
Piast Piastów - Okęcie Warszawa

Kolejka 6 - 26-27 sierpnia
GLKS Nadarzyn - Okęcie Warszawa
Legia II Warszawa - Piast Piastów
Narew Ostrołęka - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Gwardia Warszawa - Mazur Karczew
Szydłowianka Szydłowiec - Polonia II Warszawa
MKS Mława - Legionovia Legionowo
RKS Ursus (Warszawa) - Hutnik Warszawa
Żbik Nasielsk - Korona Ostrołęka
Start Otwock - Dolcan Ząbki

Kolejka 7 - 2-3 września
Dolcan Ząbki - GLKS Nadarzyn
Korona Ostrołęka - Start Otwock
Hutnik Warszawa - Żbik Nasielsk
Legionovia Legionowo - RKS Ursus (Warszawa)
Polonia II Warszawa - MKS Mława
Mazur Karczew - Szydłowianka Szydłowiec
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Gwardia Warszawa
Piast Piastów - Narew Ostrołęka
Okęcie Warszawa - Legia II Warszawa

Kolejka 8 - 9-10 września
GLKS Nadarzyn - Legia II Warszawa
Narew Ostrołęka - Okęcie Warszawa
Gwardia Warszawa - Piast Piastów
Szydłowianka Szydłowiec - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
MKS Mława - Mazur Karczew
RKS Ursus (Warszawa) - Polonia II Warszawa
Żbik Nasielsk - Legionovia Legionowo
Start Otwock - Hutnik Warszawa
Dolcan Ząbki - Korona Ostrołęka

Kolejka 9 - 16-17 września
Korona Ostrołęka - GLKS Nadarzyn
Hutnik Warszawa - Dolcan Ząbki
Legionovia Legionowo - Start Otwock
Polonia II Warszawa - Żbik Nasielsk
Mazur Karczew - RKS Ursus (Warszawa)
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - MKS Mława
Piast Piastów - Szydłowianka Szydłowiec
Okęcie Warszawa - Gwardia Warszawa
Legia II Warszawa - Narew Ostrołęka

Kolejka 10 - 23-24 września
GLKS Nadarzyn - Narew Ostrołęka
Gwardia Warszawa - Legia II Warszawa
Szydłowianka Szydłowiec - Okęcie Warszawa
MKS Mława - Piast Piastów
RKS Ursus (Warszawa) - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Żbik Nasielsk - Mazur Karczew
Start Otwock - Polonia II Warszawa
Dolcan Ząbki - Legionovia Legionowo
Korona Ostrołęka - Hutnik Warszawa

Kolejka 11 - 30 września-1 października
Hutnik Warszawa - GLKS Nadarzyn
Legionovia Legionowo - Korona Ostrołęka
Polonia II Warszawa - Dolcan Ząbki
Mazur Karczew - Start Otwock
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Żbik Nasielsk
Piast Piastów - RKS Ursus (Warszawa)
Okęcie Warszawa - MKS Mława
Legia II Warszawa - Szydłowianka Szydłowiec
Narew Ostrołęka - Gwardia Warszawa

Kolejka 12 - 7-8 października
GLKS Nadarzyn - Gwardia Warszawa
Szydłowianka Szydłowiec - Narew Ostrołęka
MKS Mława - Legia II Warszawa
RKS Ursus (Warszawa) - Okęcie Warszawa
Żbik Nasielsk - Piast Piastów
Start Otwock - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Dolcan Ząbki - Mazur Karczew
Korona Ostrołęka - Polonia II Warszawa
Hutnik Warszawa - Legionovia Legionowo

Kolejka 13 - 14-15 października
Legionovia Legionowo - GLKS Nadarzyn
Polonia II Warszawa - Hutnik Warszawa
Mazur Karczew - Korona Ostrołęka
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Dolcan Ząbki
Piast Piastów - Start Otwock
Okęcie Warszawa - Żbik Nasielsk
Legia II Warszawa - RKS Ursus (Warszawa)
Narew Ostrołęka - MKS Mława
Gwardia Warszawa - Szydłowianka Szydłowiec

Kolejka 14 - 21-22 października
GLKS Nadarzyn - Szydłowianka Szydłowiec
MKS Mława - Gwardia Warszawa
RKS Ursus (Warszawa) - Narew Ostrołęka
Żbik Nasielsk - Legia II Warszawa
Start Otwock - Okęcie Warszawa
Dolcan Ząbki - Piast Piastów
Korona Ostrołęka - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Hutnik Warszawa - Mazur Karczew
Legionovia Legionowo - Polonia II Warszawa

Kolejka 15 - 28-29 października
Polonia II Warszawa - GLKS Nadarzyn
Mazur Karczew - Legionovia Legionowo
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Hutnik Warszawa
Piast Piastów - Korona Ostrołęka
Okęcie Warszawa - Dolcan Ząbki
Legia II Warszawa - Start Otwock
Narew Ostrołęka - Żbik Nasielsk
Gwardia Warszawa - RKS Ursus (Warszawa)
Szydłowianka Szydłowiec - MKS Mława

Kolejka 16 - 4-5 listopada
GLKS Nadarzyn - MKS Mława
RKS Ursus (Warszawa) - Szydłowianka Szydłowiec
Żbik Nasielsk - Gwardia Warszawa
Start Otwock - Narew Ostrołęka
Dolcan Ząbki - Legia II Warszawa
Korona Ostrołęka - Okęcie Warszawa
Hutnik Warszawa - Piast Piastów
Legionovia Legionowo - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Polonia II Warszawa - Mazur Karczew

Kolejka 17 - 11-12 listopada
Mazur Karczew - GLKS Nadarzyn
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Polonia II Warszawa
Piast Piastów - Legionovia Legionowo
Okęcie Warszawa - Hutnik Warszawa
Legia II Warszawa - Korona Ostrołęka
Narew Ostrołęka - Dolcan Ząbki
Gwardia Warszawa - Start Otwock
Szydłowianka Szydłowiec - Żbik Nasielsk
MKS Mława - RKS Ursus (Warszawa)

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.