REKLAMA

Sonda: Więcej osób zamierza kupić karnet

Woytek, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Przez ostatnie 2 tygodnie sondowaliśmy wśród Was to, czy zamierzacie kupować karnety na nadchodzący sezon. W sumie oddaliście 5604 głosy. Wyniki zdecydowanie pokazują, że jesienią dużo więcej osób będzie posiadało karnet niż miało to miejsce w rundzie wiosennej. Mimo to, nie istnieje "niebezpieczeństwo", że wszystkie miejsca zostaną wykupione przez karneciarzy. Aż 28% głosujących zamierza kupić karnet, a nie miało go w poprzednim sezonie!
Natomiast 5% osób, które miały karnet, nie zamierza tym razem go kupować.

W poprzednim sezonie Klub sprzedał około 3-3,5 tys. karnetów, co przy 13-sto tysięcznym stadionie daje około 23% karnetów. Zgadzałoby to się z wynikiem w naszej sondzie, w której 21% osób wybrało opcję "miałem w poprzednim sezonie i kupię teraz". Wygląda więc na to, że jest szansa iż teraz na Łazienkowskiej będzie około 5-6 tysięcy osób z karnetami, ale mimo to cały czas największą grupę będą stanowiły osoby, które kupują jednorazowe bilety.

Przez pierwszy tydzień sprzedaży kibice kupili około 2 tysięcy karnetów. Od środy karnety mogą kupować już wszyscy. Wszystkie informacje na temat karnetów i odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania znajdziecie tutaj.

Karnet:
46% (2566) - nie kupię, nie miałem w poprzednim sezonie
28% (1577) - kupię, nie miałem w poprzednim sezonie
21% (1193) - kupię, miałem w poprzednim sezonie
5% (268) - nie kupię, miałem w poprzednim sezonie

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.