REKLAMA

Chcą "Szałacha" w OM

Francois Butlos, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Podczas wtorkowego meczu z Olympique Marsylia, wygranym przez stołecznych piłkarzy 2-0, dziennikarze z Francji wyróżnili strzelców goli Piotra Włodarczyka i Aleksandara Vukovicia. Okazuje się jednak, że nie tych piłkarzy widziałby w swojej drużynie trener Albert Emon. W środowym wydaniu południowofrancuskiego dziennika La Dauphine można przeczytać, że Emon chętnie zatrudniłby Sebastiana Szałachowskiego. Szkoleniowiec OM zachwycał się niesamowitą szybkością i walecznością skrzydłowego Legii.

Kupię, sprzedam zegarek
Po meczu legioniści spali w hotelu Mercure w Aix les Bains oddalonym od miejsca spotkania sparingowego o ok. 100 km. Trafili tam akurat na promocję. Wszystkie towary wystawione w przyhotelowym sklepiku kosztowały 10 euro. Zainteresowanie było spore, szczególnie eleganckimi zegarkami. Kilka osób z ekipy Legii nabyło te cacka. Nie zdradzimy którzy, bo są to prezenty dla najbliższych ;-).

Poniżej prezentujemy kilkanaście zdjęć z wtorkowego sparingu:
fot. Nasza Legia
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.