REKLAMA

Włodarczyk pewny zwycięstwa

Fumen, źródło: Życie Warszawy - Wiadomość archiwalna

Dla wielu zdecydowanym faworytem środowej potyczki z Islandczykami w II rundzie el. LM są piłkarze Legii. Rozgrzane głowy studzą osoby, które przypominają, że po Superpuchar piłkarze z Łazienkowskiej mieli sięgnąć bez problemów, a skończyło się kompletnie inaczej. Jednak mimo tego napastnik Legii, Piotr Włodarczyk jest pewny swego. – I tak ich ogramy. Przecież to amatorzy, choć mają kilku ciekawych piłkarzy. - zapowiada "Nędza".
- Zdaję sobie sprawę, że w Islandii będzie temperatura oscylująca wokół 10 stopni, a w Warszawie jest trzy razy cieplej. To jednak nie ma znaczenia. Pamiętam, że koledzy zagrali fatalnie w meczu o Superpuchar Polski. W Islandii nastąpi maksymalna koncentracja i postaramy zapewnić sobie awans do kolejnej rundy już w pierwszym meczu. Czujemy się silni i mocni. Jesteśmy drużyną na miarę Ligi Mistrzów – zapewnia Włodarczyk.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.