REKLAMA

Wygraj KoPA - wygraj karnet!

Redakcja - Wiadomość archiwalna

Ruszyła kolejna edycja najbardziej zwariowanego konkursu - "Wygraj KoPA", w którym przed każdym spotkaniem Legii zadajemy Wam absurdalne pytania, takie jak: - ile razy piłka trafi w słupek lub poprzeczkę? - ile będzie karnych? - z jakim opóźnieniem rozpocznie się mecz? Po raz kolejny nagrodą dla najlepszego gracza jest karnet na Żyletę (runda wiosenna)! W poprzedniej edycji 1. miejsce zajęły ex-equo dwie osoby i już cieszą się z karnetów na rundę jesienną 2006/2007. Już teraz odpowiadacie na pytania dotyczące meczu z FH Hafnarfjördur. Wejdź do gry!

Przypominamy także, że do piątku
do godziny 21:00 czekamy na Wasze typy w konkursie Liga Typerów. Tym, którzy chcieliby jeszcze wziąć udział w zabawie, radzimy się pospieszyć. Tylko do tego momentu można również modyfikować swoje wcześniej oddane typy. W tej chwili do gry zapisało się już ponad 1200 osób. Wejdź do gry!

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.