REKLAMA

Piekarski: Elton pokazał klasę

źródło: Życie Warszawy - Wiadomość archiwalna

"Nieważne było, czy w tym meczu Legia wygra 5-0, czy 1-0. W pierwszej części mieli mało sytuacji podbramkowych, w drugiej już więcej. A to za sprawą dobrych zmian trenera Wdowczyka. To było takie islandzkie spotkanie. Na nierównym boisku z amatorami. Piłkarze plan wykonali i do spotkania rewanżowego podejdą ze spokojem.

Ze sprowadzonych przeze mnie zawodników najlepiej zaprezentował się Elton, bardzo dobrze zagrał Hugo, słabiej tym razem Roger. Byłem mocno zdziwiony, że trener Wdowczyk nie wystawił Eltona do jedenastki." - powiedział po wczorajszym meczu Mariusz Piekarski.
"W meczu z Wisłą Płock był najgroźniejszy. Najmniej tracił piłek. W przeciwieństwie do Janczyka i Gottwalda, którzy w Islandii tracili piłki na potęgę.
Czekam aż do zdrowia wróci Edson. Eltona rywale będą faulować, a Edson będzie strzelał gole z rzutów wolnych." - przepowiada menedżer, który uczestniczył w sprowadzeniu do Legii Brazylijczyków.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.