REKLAMA

Liga Typerów - ostatnia szansa na oddanie typów!

Redakcja - Wiadomość archiwalna

Tylko do godziny 21 możecie oddawać swoje typu w w naszej zabawie pt. Liga Typerów. Przed rozpoczęciem sezonu 2006/07 typujemy wszystkie jesienne ligowe wyniki Legii oraz pozycję, którą podopieczni Dariusza Wdowczyka zajmą na koniec rundy. Do chwili obecnej do konkursu zapisało się ponad 2300 osób. Dla najlepszych tradycyjnie przygotowaliśmy upominki w postaci gadżetów Legii. Włącz się do gry - zostań najlepszym typerem!.

Zapraszamy również do dwóch innych konkursów:
Wygraj KoPA
Najbardziej zwariowany konkursu, w którym przed każdym spotkaniem Legii zadajemy Wam absurdalne pytania, takie jak: - ile razy piłka trafi w słupek lub poprzeczkę? - ile będzie karnych? - z jakim opóźnieniem rozpocznie się mecz? Po raz kolejny nagrodą dla najlepszego gracza jest karnet na Żyletę (runda wiosenna)! Już teraz odpowiadacie na pytania dotyczące meczu z Cracovią. Wejdź do gry!

Start sezonu z Cracovią
Okazjonalny konkurs, w którym należy odpowiedzieć na 3 pytania związane ze spotkaniami Legii z Cracovią. Do wygrania mistrzowski szalik i czapka baseballówka ufundowane przez firmę ABJ Sport, która prowadzi Sklepik Kibica przy ul. Łazienkowskiej 1. Weź udział w konkursie!REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.