IV liga: Hutnik 1-0 Legia II (zdjęcia)

Raffi, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

W zakończonym kilkanaście minut temu spotkaniu 1. kolejki IV ligi rezerwy Legii przegrały z Hutnikiem Warszawa 1-0. Pierwsza połowa w wykonaniu legionistów była bardzo słaba. Gol dla gospodarzy padł w 15 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego - zdobył go Jabłoński. W drugiej części gry po wejściu Wysockiego i Ambrożewicza gra Legii ożywiła się; na bramkę Hutnika strzelali Polniak i Paluchowski. W 90 minucie ten drugi doprowadził do wyrównania, ale sędzia gola nie uznał, bo dopatrzył się faulu gracza Legii. Legioniści kończyli mecz w dziesiątkę po dwóch żółtych kartkach Jakuba Polniaka.
Skład Legii: Gostomski - Chałas, Rawa, Jędrzejczyk, Kaśnikowski - Trochim, Jezierski, Ogórek (63' Ambrożewicz), Frączczak (63' Wysocki) - Polniak, Paluchowski.